Kāpēc UTRUPE.LV

utrupe.lv ir Latvijā pazīstamākais zīmols liekās kustamās mantas un preču pārpalikumu izpārdošanā, galvenokārt pēc izsoles principa. Šajā sfērā darbojamies kopš 2004. gada.

Pircējiem - Uzmanību! Tā ir iespēja iegūt vajadzīgas preces ievērojami lētāk! Mantas īpašniekiem tā ir iespēja realizēt lieku mantu un iegūt savā rīcībā naudu, ko izmantot citām vajadzībām. Pērkot kustamo mantu utrupe.lv, kopā ar sadarbības partneriem piedāvājam arī finansēšanas pakalpojumus.

Mūsu pircēju vidū ir uzņēmumi un privātpersonas no Latvijas, kā arī no ārvalstīm – Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Polijas, Īrijas, Norvēģijas, Vācijas, Kazahstānas, Horvātijas, Nīderlandes, Itālijas, Azerbaidžānas, Ungārijas, Slovākijas, Dānijas, Gruzijas, Ukrainas, Francijas, Zviedrijas, Moldovas, Austrijas.

Mūsu pastāvīgie klienti:

Mūsu pastāvīgo klientu loks ir ļoti plašs - no privātpersonām un maziem uzņēmumiem līdz apdrošināšanas kompānijām, bankām, kreditēšanas uzņēmumiem. Lielāko klientu vidū ir tādi uzņēmumi, kā ERGO, Citadele, Norvik, Lindorff, AAS Balta, PZU, Seesam, DNB Līzings, Gelvora, Vita Credit, Homeland Credit, kā arī maksātnespējas administratori, zvērināti tiesu izpildītāji, namu īpašnieki un pārvaldnieki u.c.