Par mums

Kopš 2004. gada darbojas Conventus izsoļu portāls www.utrupe.lv. Šobrīd utrupe.lv ir Latvijā pazīstamākais izsoļu portāls apdrošināšanas negadījumos bojāto derīgo atlieku realizācijā. Lietotāju vidū ir pircēji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Ukrainas u.c.

Piedāvātais pakalpojumu klāsts ietver mantas vērtības noteikšanu, transportēšanu, uzglabāšanu, eksponēšanu un pārdošanu. Jūsu ziņā ir pieņemt lēmumu - izmantot visu pakalpojuma spektru vai kādu no tiem.

Vērtēšana

Nodrošinām kustamās mantas tirgus cenas noteikšanu. Sniedzam paredzamo tirgus cenu vai ieteicamo sākuma cenu izsolei. Preču kopumiem – paredzamo realizācijas laiku un ieņēmumus.

Transportēšana

Nodrošinām transportēšanas pakalpojumu uz uzglabāšanas un realizācijas laukumu visa veida un gabarīta transportlīdzekļiem, tehnikai un kustamai mantai. Pastāvīgs apjoms nodrošina klientiem labākās cenas transportēšanai.

Uzglabāšana

Stratēģiska atrašanās vieta – auto, tehnikas tirdzniecības un noliktavu lielākajā koncentrācijas vieta: Rumbula, Rīga

60 000 m2

asfaltēta, 24/7 apsargāta teritorija

1000 m2

slēgta tipa noliktavas platība

DROŠĪBAI

24/7 apsardze, sankcionēta piekļuva (ieejas čipi tikai reģistrētiem lietotājiem), sargsuņi, nakts redzamības kameras, signalizācija, ugunsdrošības signalizācija

KĀRTĪBAI

Inventarizācijas veikšana, svītru kodu piešķiršana, preču segmentācija, detalizēta preču uzskaite un automātiska atskaišu sagatavošana.

KLIENTIEM

Atsevišķa pieejam portālam utrupe.lv, kurā sekot līdzi izsoļu gaitai (izsoļu norises eksports), automātiskas atskaites no sistēmas (excel eksports).

Realizācija

Nodrošinām pilnu realizācijas procesu. Publiskas online izsoles nodrošināšana, komunikācija ar pircējiem, rēķinu izrakstīšana, realizācijas dokumentu sagatavošana (avansa rēķini, pavadzīmes, PN akti, CMR))

Transportlīdzekļiem

palīdzam ar reģistrācijas procesu. Pārliecināmies, ka visi nepieciešamie dokumenti ir iesniegti (eksporta darījumiem).

Personalizētu izpārdošanu organizēšana

UTRUPE.LV platformu iespējams personalizēt, izveidojot vienotu mājaslapas dizainu ar uzņēmuma dizainu, ņemot vērā tehnisko specifikāciju. Paši nosakot pārdošanas noteikumus un cenas, saņemot online atskaites, jūs saglabājat pilnīgu kontroli ikviena no pakalpojuma sadaļām. Jūsu ziņā ir pieņemt lēmumu - izmantot visu pakalpojuma spektru vai kādu no tiem.

+24% vidējais cenu pieaugums gadā transportlīdzekļu izsolēs no tirgus cenas vērtējuma
Realizējamie objekti
  • Avarējuši transportlīdzekļi
  • Apdrošināšanas negadījumos bojātā manta
  • Līzingā neizmaksātā kustamā manta
  • Komercķīlas
  • Pamatlīdzekļi, preču krājumi
  • Novecojis transporta parks
  • Manta maksātnespējas procesos
  • Bojātas vai brāķētas preces
  • Mēbeles un biroju tehnika
  • Manta bez iepakojuma vai garantijas